Wymiana układu BGA, lutowanie i reballing

Zleć ją profesjonalistom!Reballing i wymiana układu BGA

Laptop nie wyświetla treści na ekranie, słyszysz wielokrotne pikanie czy też widzisz migające diody? To może oznaczać awarię układu BGA, co najczęściej nie jest Twoją winą, tylko wadą fabryczną, spowodowaną niedokładnością lutowania czy uszkodzeniem głównych układów w laptopie (mostek północny i południowy, układ graficzny).

Brzmi groźnie, ale nie martw się. Przeprowadzimy bezpłatną diagnozę aby ustalić, który element jest uszkodzony. Określimy czy wystarczy naprawa, czy też może być konieczna wymiana układu BGA, a Ty podejmiesz decyzję odnośnie naprawy uszkodzeń.

Odpowiedni sprzęt i doświadczona kadra pozwala nam zaoferować najwyższą jakość na lutowanie BGA i reballing tego układu. Nie musisz martwić się, że zostanie to przeprowadzone niefachowo.

Wymień układ BGA w swoim laptopie

Brak treści na ekranie, wielokrotne pikanie czy też migające diody laptopa, mogą oznaczać awarię układu, do usunięcia której konieczna jest wymiana BGA. Zdiagnozujemy go i wymienimy w razie potrzeby.

Zleć naprawę


Dołącz do grona zadowolonych klientów

[show-testimonials taxonomy=’klienci’ orderby=’rand’ order=’ASC’ layout=’slider’ options=’transition:horizontal,controls:pager,pause:4000,auto:on,columns:1,theme:quotes,info-position:info-above,text-alignment:center,rating:on,charlimitextra: (…),display-image:on,image-size:ttshowcase_small,image-shape:circle,image-effect:none,image-link:on’]


25 listopada 2015
Wybór laptopa multimedialnego to często niełatwe zadanie. Różnorodność konstrukcji, jakie oferują producenci sprzętu, może wprawić w zakłopotanie. Kupując sprzęt, często chcemy od czasu do czasu się…

Read more

16 listopada 2015
Obecnie rynek laptopów oferuje tysiące urządzeń od mobilnych i hybrydowych po kolosalne jednostki nienadające się do łatwego przenoszenia. Producenci dostarczają nie tylko różnorodne konfiguracje, ale umożliwiają wybór…

Read more

8 października 2015
Pierwszy organizowany przez nas turniej 1 vs 1 w grę Counter Strike: Global Offensive został zakończony! Z tego powodu przygotowaliśmy dla Was małe podsumowanie!

Chcesz zlecić naprawę? Skontaktujemy się aby ustalić szczegóły    Chcę naprawić laptopa