Wymiana matrycy

Zleć ją profesjonalistomWymień matrycę

Matryca to jeden z delikatniejszych elementów, które możesz uszkodzić w swoim laptopie. Coś spadło na ekran lub zamknąłeś obudowę z długopisem na klawiaturze? Wystarczy chwila nieuwagi aby porysować lub stłuc matrycę. Uszkodzenie mechaniczne to jednak nie wszystko, co może się wydarzyć. Wpadanie obrazu w ciemne, bądź jasne kolory, migotanie, pojawianie się plam lub zmiany kolorów pikseli mogą wynikać z awarii systemów zewnętrznych.

Naprawa matrycy uzależniona jest od złożoności uszkodzenia. W niektórych przypadkach korzystniejsza może być wymiana matrycy niż jej naprawa. O tym wszystkim można zdecydować dopiero po dokładnej analizie uszkodzenia.

Nie musisz się jednak od razu martwić się o przyszłe koszty. Wykonamy dla Ciebie bezpłatną analizę i wycenę, po której zdecydujesz, co jest dla Ciebie najkorzystniejsze.

Wymień matrycę w swoim laptopie

Matryca to delikatna część, która może ulec zarysowaniu lub nawet stłuczeniu. W przypadku jej awarii, laptop może się nie uruchamiać. Zdiagnozujemy przyczynę i przywrócimy do życia Twój komputer.

 
Zleć naprawę


Dołącz do grona zadowolonych klientów

[show-testimonials taxonomy=’klienci’ orderby=’rand’ order=’ASC’ layout=’slider’ options=’transition:horizontal,controls:pager,pause:4000,auto:on,columns:1,theme:quotes,info-position:info-above,text-alignment:center,rating:on,charlimitextra: (…),display-image:on,image-size:ttshowcase_small,image-shape:circle,image-effect:none,image-link:on’]


25 listopada 2015
Wybór laptopa multimedialnego to często niełatwe zadanie. Różnorodność konstrukcji, jakie oferują producenci sprzętu, może wprawić w zakłopotanie. Kupując sprzęt, często chcemy od czasu do czasu się…

Read more

16 listopada 2015
Obecnie rynek laptopów oferuje tysiące urządzeń od mobilnych i hybrydowych po kolosalne jednostki nienadające się do łatwego przenoszenia. Producenci dostarczają nie tylko różnorodne konfiguracje, ale umożliwiają wybór…

Read more

8 października 2015
Pierwszy organizowany przez nas turniej 1 vs 1 w grę Counter Strike: Global Offensive został zakończony! Z tego powodu przygotowaliśmy dla Was małe podsumowanie!

Chcesz zlecić naprawę? Skontaktujemy się aby ustalić szczegóły    Chcę naprawić laptopa