Wymiana klawiatury

Zleć ją profesjonalistom!Profesjonalnie wymień klawiaturę

Klawiatura zużywa się z czasem i jest to uzależnione od sposobu w jaki jej używasz oraz tego, w jaki sposób została wykonana. Oprócz zużycia fizycznego, objawem uszkodzenia są pojedyncze, niedziałające klawisze lub nawet całe ich rzędy. Wymiana klawiatury może też być konieczna przy zalaniu lub spaleniu klawiszy.

Wydaje się, że klawiatura jest łatwa do wymiany i możesz zrobić to sam. Zależy to jednak od typu i konstrukcji laptopa. Przy samej wymianie klawiatury należy zwrócić uwagę na to, aby nie porysować i nie powyginać obudowy, przez co laptop może ulec dalszym uszkodzeniom.

Zastanów się więc, czy nie lepiej zlecić to zadanie specjalistom z odpowiednim sprzętem, którzy zagwarantują Ci, że klawiatura będzie działać i wyglądać jak nowa, a jej wymiana nie uszkodzi innych elementów.

Wymień klawiaturę w swoim laptopie

Jeśli nie działają klawisze lub klawiatura po prostu zużyła się przez użytkowanie, należy ją wymienić. Korzystamy ze specjalnych narzędzi aby wyglądała jak po zakupie.

 
Zleć naprawę


Dołącz do grona zadowolonych klientów

[show-testimonials taxonomy=’klienci’ orderby=’rand’ order=’ASC’ layout=’slider’ options=’transition:horizontal,controls:pager,pause:4000,auto:on,columns:1,theme:quotes,info-position:info-above,text-alignment:center,rating:on,charlimitextra: (…),display-image:on,image-size:ttshowcase_small,image-shape:circle,image-effect:none,image-link:on’]


25 listopada 2015
Wybór laptopa multimedialnego to często niełatwe zadanie. Różnorodność konstrukcji, jakie oferują producenci sprzętu, może wprawić w zakłopotanie. Kupując sprzęt, często chcemy od czasu do czasu się…

Read more

16 listopada 2015
Obecnie rynek laptopów oferuje tysiące urządzeń od mobilnych i hybrydowych po kolosalne jednostki nienadające się do łatwego przenoszenia. Producenci dostarczają nie tylko różnorodne konfiguracje, ale umożliwiają wybór…

Read more

8 października 2015
Pierwszy organizowany przez nas turniej 1 vs 1 w grę Counter Strike: Global Offensive został zakończony! Z tego powodu przygotowaliśmy dla Was małe podsumowanie!

Chcesz zlecić naprawę? Skontaktujemy się aby ustalić szczegóły    Chcę naprawić laptopa