Naprawa płyty głównej

Zleć ją profesjonalistomNapraw płytę główną

Płyta główna to centralny element laptopa. O jej uszkodzeniu może powiedzieć Ci odpowiedni sygnał BIOS, ale dokładną diagnozę możesz wykonać tylko w specjalistycznym serwisie.

Przyczyny uszkodzenia płyty głównej mogą być różne. Od naprężenia, spowodowanego trzymaniem laptopa za krawędź, po wady fabryczne. Uszkodzeniu mogą ulec bezpieczniki układu zasilania, układy BGA, układ SMD, oprogramowanie BIOS oraz inne układy, których awaria nie jest widoczna gołym okiem.

Uszkodzenie płyty głównej to uszkodzenie jednego z wielu jej elementów. Aby stwierdzić, co dokładnie nie działa, dokonujemy bezpłatnej, specjalistycznej diagnozy, która pozwala na określenie miejsca wystąpienia usterki. Wykorzystujemy także rentgen, który prześwietla układy, wykazując jakość połączeń pomiędzy nimi oraz identyfikuje uszkodzone ścieżki i połączenia.

Napraw swoją płytę główną

Na płycie głównej znajduje się mnóstwo elementów podatnych na awarie. Przy pomocy odpowiedniego sprzętu zdiagnozujemy i wymienimy wadliwe elementy.

 
Chcę zlecić naprawę


Dołącz do grona zadowolonych klientów

[show-testimonials taxonomy=’klienci’ orderby=’rand’ order=’ASC’ layout=’slider’ options=’transition:horizontal,controls:pager,pause:4000,auto:on,columns:1,theme:quotes,info-position:info-above,text-alignment:center,rating:on,charlimitextra: (…),display-image:on,image-size:ttshowcase_small,image-shape:circle,image-effect:none,image-link:on’]


25 listopada 2015
Wybór laptopa multimedialnego to często niełatwe zadanie. Różnorodność konstrukcji, jakie oferują producenci sprzętu, może wprawić w zakłopotanie. Kupując sprzęt, często chcemy od czasu do czasu się…

Read more

16 listopada 2015
Obecnie rynek laptopów oferuje tysiące urządzeń od mobilnych i hybrydowych po kolosalne jednostki nienadające się do łatwego przenoszenia. Producenci dostarczają nie tylko różnorodne konfiguracje, ale umożliwiają wybór…

Read more

8 października 2015
Pierwszy organizowany przez nas turniej 1 vs 1 w grę Counter Strike: Global Offensive został zakończony! Z tego powodu przygotowaliśmy dla Was małe podsumowanie!

Chcesz zlecić naprawę? Skontaktujemy się aby ustalić szczegóły    Chcę naprawić laptopa