Instalacja systemu

Zleć ją profesjonalistom!Profesjonalnie zainstaluj system

Nie masz czasu ani głowy do instalacji systemu? Zrobimy to za Ciebie. Powody instalacji mogą być różne. Może to być awaria dysku, wirusy i złośliwe oprogramowanie lub złe sterowniki. W takich przypadkach konieczna jest instalacja systemu z legalnego źródła oraz instalacja dedykowanych sterowników.

Jest to ważne dlatego, że nieprawidłowy dobór instalowanych sterowników może uniemożliwić pełne wykorzystanie mocy posiadanego laptopa, spowolnić lub zatrzymać jego pracę. Nowe laptopy mają systemy operacyjne zapisane na dyskach i w przypadku ich uszkodzenia, możesz mieć kłopot z instalacją właściwego systemu i sterowników.

Powierzając nam instalację systemu masz pewność, że zainstalujemy odpowiedni system z dedykowanymi sterownikami i wykorzystasz całą, drzemiącą w laptopie moc.

Zainstaluj nowy system w swoim laptopie

Nie masz głowy do instalacji system operacyjnego? Zrobimy to za Ciebie, wgrywając odpowiednie sterowniki, zapewniając sprawną pracę laptopa.

 
Zleć naprawę


Dołącz do grona zadowolonych klientów

[show-testimonials taxonomy=’klienci’ orderby=’rand’ order=’ASC’ layout=’slider’ options=’transition:horizontal,controls:pager,pause:4000,auto:on,columns:1,theme:quotes,info-position:info-above,text-alignment:center,rating:on,charlimitextra: (…),display-image:on,image-size:ttshowcase_small,image-shape:circle,image-effect:none,image-link:on’]


25 listopada 2015
Wybór laptopa multimedialnego to często niełatwe zadanie. Różnorodność konstrukcji, jakie oferują producenci sprzętu, może wprawić w zakłopotanie. Kupując sprzęt, często chcemy od czasu do czasu się…

Read more

16 listopada 2015
Obecnie rynek laptopów oferuje tysiące urządzeń od mobilnych i hybrydowych po kolosalne jednostki nienadające się do łatwego przenoszenia. Producenci dostarczają nie tylko różnorodne konfiguracje, ale umożliwiają wybór…

Read more

8 października 2015
Pierwszy organizowany przez nas turniej 1 vs 1 w grę Counter Strike: Global Offensive został zakończony! Z tego powodu przygotowaliśmy dla Was małe podsumowanie!

Chcesz zlecić naprawę? Skontaktujemy się aby ustalić szczegóły    Chcę naprawić laptopa