Czyszczenie po zalaniu

Zleć je profesjonalistomMożesz go uratować!

Stało się. Zalałeś swojego laptopa. Nic w tym dziwnego, laptopy i tablety to coraz bardziej integralna część naszego życia i przez to są narażone na zalanie. Może to być napój gazowany lub wino, wypite wieczorem dla rozluźnienia. Najlepiej zrezygnować z picia przy laptopie, ale czasem trudno się oprzeć czytaniu wiadomości bez porannej kawy. Pamiętaj, że zalanie laptopa to nie koniec świata.

Po pierwsze, nie panikuj. Odłącz go od źródła zasilania, wyjmij baterię, odłącz urządzenia peryferyjne, takie jak pendrive czy kamerka i skontaktuj się z nami. Czasami wystarczy tylko przetarcie laptopa suchą szmatką, nie używaj jednak suszarki, która może zniszczyć klawisze i obudowę.

Jeśli masz podejrzenie, że płyn dostał się do środka obudowy, nie sprawdzaj czy laptop działa i nie włączaj go. Przynieś lub wyślij go do nas, przeprowadzimy bezpłatną diagnozę i wycenę. Naprawa wcale nie musi być kosztowna. Pamiętaj, że możesz go uratować.

Uratuj swój komputer po zalaniu

Jeśli zalałeś komputer, nie spisuj go na straty. W przypadku odpowiedniej reakcji, szanse na naprawę są bardzo wysokie. Skontaktuj się z nami, a powiemy co masz robić.

 
Chcę uratować swój komputer


Dołącz do grona zadowolonych klientów

[show-testimonials taxonomy=’klienci’ orderby=’rand’ order=’ASC’ layout=’slider’ options=’transition:horizontal,controls:pager,pause:4000,auto:on,columns:1,theme:quotes,info-position:info-above,text-alignment:center,rating:on,charlimitextra: (…),display-image:on,image-size:ttshowcase_small,image-shape:circle,image-effect:none,image-link:on’]


25 listopada 2015
Wybór laptopa multimedialnego to często niełatwe zadanie. Różnorodność konstrukcji, jakie oferują producenci sprzętu, może wprawić w zakłopotanie. Kupując sprzęt, często chcemy od czasu do czasu się…

Read more

16 listopada 2015
Obecnie rynek laptopów oferuje tysiące urządzeń od mobilnych i hybrydowych po kolosalne jednostki nienadające się do łatwego przenoszenia. Producenci dostarczają nie tylko różnorodne konfiguracje, ale umożliwiają wybór…

Read more

8 października 2015
Pierwszy organizowany przez nas turniej 1 vs 1 w grę Counter Strike: Global Offensive został zakończony! Z tego powodu przygotowaliśmy dla Was małe podsumowanie!

Chcesz zlecić naprawę? Skontaktujemy się aby ustalić szczegóły    Chcę naprawić laptopa