Potrzebujesz konkretnej usługi?

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.
Naprawa płyty głównej

Na płycie głównej znajduje się mnóstwo elementów podatnych na awarie. Przy pomocy odpowiedniego sprzętu zdiagnozujemy i wymienimy wadliwe elementy.

 
Więcej

Czyszczenie po zalaniu

Jeśli zalałeś komputer, nie spisuj go na straty. W przypadku odpowiedniej reakcji, szanse na naprawę są bardzo wysokie. Skontaktuj się z nami, a powiemy co masz robić.

 
Więcej

Wymiana matrycy

Matryca to delikatna część, która może ulec zarysowaniu lub nawet stłuczeniu. W przypadku jej awarii, laptop może się nie uruchamiać. Zdiagnozujemy co się dokładnie stało.

 
Więcej


Wymiana układu BGA

Brak treści na ekranie, wielokrotne pikanie czy też migające diody laptopa, mogą oznaczać awarię układu BGA. Zdiagnozujemy go i wymienimy w razie potrzeby.

 
Czytaj więcej

Wymiana klawiatury

Jeśli nie działają klawisze lub klawiatura po prostu zużyła się przez użytkowanie, należy ją wymienić. Korzystamy ze specjalnych narzędzi aby wyglądała jak po zakupie.

 
Czytaj więcej

Wymiana obudowy

Obudowa odpowiada za amortyzację uszkodzeń i ochronę podzespołów. Jeśli jej delikatne elementy uległy uszkodzeniu, możemy ją dla Ciebie wymenić.

 
Czytaj więcej

Instalacja systemu

Nie masz głowy do instalacji system operacyjnego? Zrobimy to za Ciebie, wgrywając odpowiednie sterowniki, zapewniając sprawną pracę laptopa.

 
Czytaj więcej


Chcesz zlecić naprawę? Skontaktujemy się aby ustalić szczegóły    Chcę naprawić laptopa