Kilkunastu naszych pracowników na co dzień zajmujących się naprawami sprzętu elektronicznego uczestniczyło w szkoleniu mającym na celu poszerzenie ich wiedzy dotyczącej serwisowania i naprawy urządzeń takich jak laptopy, tablety i smartfony. Po zdaniu egzaminu uczestniczy otrzymali uznawane na całym świecie certyfikaty IPC.

W trosce o jak najwyższą jakość naszych usług oraz trwałość wykonanych przez nas napraw, grono naszych techników uczestniczyło w szkoleniu IPC-7711/21B-CIS mającym na celu uzyskanie wszechstronnej wiedzy obejmującej teorię oraz wskazówki praktyczne z technik modyfikacji i napraw układów elektronicznych oraz płytek drukowanych wg standardów IPC-7711 i IPC-7721. Dla nas liczy się nie tylko fakt, że sprzęt będzie działał bezpośrednio po naprawie, ale także długo po niej. Kurs zakończył się egzaminem teoretycznym oraz praktycznym, po którym uczestnicy otrzymali renomowane certyfikaty IPC potwierdzające ich umiejetności.

Kurs obejmował szeroki zakres materiału dotyczącego technik modyfikacji i napraw układów elektronicznych oraz płytek drukowanych. Podczas szkolenia technicy dowiedzieli się, jak w profesjonalny sposób lutować elmenty metodą through-hole, jak poprawnie wylutowywać elementy (np. chipy) z płytek drukowanych oraz poznali metody lutowania elementów na płytkach PCB.

Certyfikat IPC Naprawalaptopow.pl

Szkolenie odbyło się w certyfikowanym Centrum Edukacji Elektroników wykonującym najwięcej tego typu działań w Europie. Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone były przez wykwalifikowaną kadrę profesjonalnych trenerów posiadających komplet certyfikatów IPC. Te międzynarodowe świadectwa świadczą o gwarancji jakości wykonywania produktów oraz usług. Organizacja IPC jest wiodącym, niezależnym stowarzyszeniem producentów przemysłu elektronicznego.

Certyfikat IPC Naprawalaptopow.pl

To nie jedyne, posiadane przez nas certyfikaty. Pracownicy laboratorium serwisowego, gdzie wykonywane są wymiany układów BGA oraz usuwanie najpoważniejszych usterek, również mogą pochwalić się szeregiem zaawansowanych szkoleń, które z powodzeniem ukończyli. Wszystko po to, byśmy mogli zaoferować Państwu najwyższą jakość usług oraz długi okres gwarancyjny.