mirkoelektronika

Cześć! Na imię mam Mirek i chciałbym Cię powitać w inicjatywie „Mirkoelektronika”

Pomysł inicjatywy „Mirkoelektronika” zrodził się na portalu wykop.pl, gdzie użytkownicy na Mikroblogu wysyłali zapytania, czy wspomoglibyśmy ich projekt budowy elektroniki dostarczając im elementy potrzebne do jego ukończenia.

Bardzo nam się spodobało wspieranie elektroników amatorów w projektach, które realizują, dlatego postanowiliśmy na stale wdrożyć projekt „Mirkoelektronika” specjalnie dla użytkowników wykop.pl. Obserwuj na Mikroblogu tag #me.

Jeżeli jesteś elektronikiem amatorem i budujesz robota, inteligentną mikrofalówkę lub helikopter zdalnie sterowany, to ta inicjatywa jest właśnie dla Ciebie! Wypełnij poniższy formularz, opisz na czym polega Twój projekt i w jaki sposób moglibyśmy pomóc. Jeżeli Twoje zgłoszenie nas zainteresuje, pomożemy Ci w dokończeniu projektu.

W zależności od Twoich potrzeb możemy pomóc w stworzeniu schematu funkcjonalnego, projektu płytki PCB, doradztwa w zakresie wykorzystania elementów elektronicznych  oraz dostarczenia elementów takich jak ogniwa akumulatorowe, elementy THT, SMD oraz BGA, matryce LCD, ekrany dotykowe, płyty główne do tabletów, laptopów oraz inne części urządzeń mobilnych.

 

Formularz zgłoszeniowy do projektu
 • Opisz na czym polega projekt, jaki jest cel jego budowy i sposób działania.
 • Wypisz proszę wszystkie elementy które potrzebujesz do ukończenia swojego projektu.
  Określ czy jesteś autorem tego projektu.
 • Opisz jakie jest Twoje doświadczenie z elektroniką

Regulamin inicjatywy „Mirkoelektronika”

 1. Organizatorem inicjatywy „Mirkoelektronika” jest marka naprawalaptopow.pl. Celem inicjatywy jest wspieranie elektroników amatorów, organizacji lub kół naukowych w tworzeniu innowacyjnej elektroniki.
 2. By zgłosić swój projekt należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz zaakceptować postanowienia regulaminu.
 3. Wsparcie marki naprawalaptopow.pl może polegać na doradztwu technicznym lub dostarczeniu elementów potrzebnych do ukończenia projektu.
 4. Doradztwo techniczne marki naprawalaptopow.pl w ramach inicjatywy „Mirkoelektronika” jest darmowe, koszt elementów ustalany jest każdorazowo indywidualnie. Organizator może pokryć koszt elementów w całości lub partycypować w kosztach ze zgłaszającym.
 5. Zgłaszający ma możliwość odstąpić od udziału w inicjatywie „Mirkoelektronika” po otrzymaniu kosztorysu bez żadnych konsekwencji.
 6. Zgłaszający zobowiązuje się po ukończeniu projektu dostarczyć organizatorowi materiały zdjęciowe przedstawiające proces budowy oraz gotowego urządzenia.
 7. Organizator może wykorzystać nadesłane materiały zdjęciowe na swoich stronach internetowych oraz w mediach społecznościowych jako promowanie inicjatywy „Mirkoelektronika”, na co zgłaszający wyraża zgodę.