Laptopy Dell – profesjonalny serwis w Poznaniu

Szybki oraz skuteczny serwis laptopów DellUrządzenia marki Dell – profesjonalny serwis

Jeśli jesteś posiadaczem sprzętu marki Dell w którym zaobserwowałeś niepokojące zmiany, bądź też na skutek czynników zewnętrznych (wylanie cieczy, uderzenie, porysowanie) elementy Twojego komputera zostały uszkodzone, skontaktuj się z nami. Stanowimy zespół doświadczonych ekspertów, który podejmie się naprawy każdego typu urządzeń firmy Dell – bez względu na model czy serię.

Realizowane przez serwis Naprawalaptopow.pl prace dotyczyć mogą między innymi:

  • naprawy płyt głównych,
  • instalowania systemów oraz sterowników,
  • czyszczenia układu chłodzącego,
  • reperowania klawiatury,
  • wymiany matryc oraz układy BGA.

Za pośrednictwem niniejszej strony zapoznać się można dokładnie z zakresem usług, jakie wykonujemy. Witryna umożliwia także szybkie zgłoszenie awarii, dzięki czemu w krótkim czasie po wysłaniu do nas formularza z opisem uszkodzenia, otrzymacie Państwo odpowiedź. Jeśli macie Państwo możliwość, proponujemy uszkodzony sprzęt dostarczyć do naszego poznańskiego biura osobiście. Gdy nie jest to możliwe – zachęcamy do skorzystania z oferowanej na Naprawalaptopow.pl opcji „kurier door to door”. Wówczas to my odbierzemy uszkodzony komputer ze wskazanego przez Państwa miejsca. Usługa ta realizowana jest na terenie całego kraju.

Oprócz serwisu sprzętów firmy Dell, zapewniamy także pomoc w znalezieniu części komputerowych tej marki. Sprawnie i dokładnie sprawdzimy dostępność wybranych artykułów, jak i ich ceny.

Napraw swój laptop Dell

Jesteśmy specjalistami w naprawie laptopów marki Dell. Odpowiednie zaplecze ludzkie i sprzętowe pozwala nam zapewnić fachowy serwis dla każdego modelu i każdej serii laptopa.

 
Chcę zlecić naprawę


Dołącz do grona zadowolonych klientów

[show-testimonials taxonomy=’klienci’ orderby=’rand’ order=’ASC’ layout=’slider’ options=’transition:horizontal,controls:pager,pause:4000,auto:on,columns:1,theme:quotes,info-position:info-above,text-alignment:center,rating:on,charlimitextra: (…),display-image:on,image-size:ttshowcase_small,image-shape:circle,image-effect:none,image-link:on’]


25 listopada 2015
Wybór laptopa multimedialnego to często niełatwe zadanie. Różnorodność konstrukcji, jakie oferują producenci sprzętu, może wprawić w zakłopotanie. Kupując sprzęt, często chcemy od czasu do czasu się…

Read more

16 listopada 2015
Obecnie rynek laptopów oferuje tysiące urządzeń od mobilnych i hybrydowych po kolosalne jednostki nienadające się do łatwego przenoszenia. Producenci dostarczają nie tylko różnorodne konfiguracje, ale umożliwiają wybór…

Read more

8 października 2015
Pierwszy organizowany przez nas turniej 1 vs 1 w grę Counter Strike: Global Offensive został zakończony! Z tego powodu przygotowaliśmy dla Was małe podsumowanie!

Chcesz zlecić naprawę? Skontaktujemy się aby ustalić szczegóły    Chcę naprawić laptopa