Laptopy ASUS – profesjonalny serwis w Poznaniu

Szybki oraz skuteczny serwis laptopów ASUSPoznański serwis laptopów marki ASUS

Z uwagi na posiadane doświadczenie oraz wysokie umiejętności i kwalifikacje naszego zespołu, realizujemy serwis laptopów renomowanych oraz cieszących się dużą popularnością marek. A taką firmą jest bez wątpienia Asus. Laptopy tego producenta są często zakupywane do celów prywatnych, jak również zawodowych. Zdarza się jednak, że na skutek niewłaściwego użytkowania komputera, mogą pojawić się mniejsze lub większe awarię. W ich wyniku korzystanie z laptopa może być utrudnione, a nawet niemożliwe.

Jeśli jesteś posiadaczem notebooka Asus, który uległ właśnie uszkodzeniu – czy to w wyniku czynników zewnętrznych (porysowana matryca, zalanie klawiatury) czy na skutek awarii wewnętrznych (płyty głównej, układu BGA), skontaktuj się z nami. Szybko, skutecznie oraz w korzystnej cenie rozwiążemy każdy problem.
Zespół pracowników naszej firmy stanowią doświadczeni specjaliści, przed którymi laptopy nie mają żadnych tajemnic. Zarówno w przypadku drobniejszych usterek, jak i poważniejszych uszkodzeń, naprawę wykonują z pełnym zaangażowaniem oraz dużą precyzją. W codziennej pracy używamy profesjonalnych narzędzi oraz sprawdzonych rozwiązań. Powierzając nam swojego laptopa macie Państwo gwarancję, że będzie on w bezpiecznych rękach.

Oprócz serwisu, w Naprawalaptopów.pl oferujemy także pomoc w zakupie części do laptopów. Zachęcamy do wysłania zapytania, a my znajdziemy poszukiwane elementy. Odebrać je będzie można w naszej siedzibie w Poznaniu, bądź też prześlemy je kurierem na wskazany przez Państwa adres.

Napraw swój laptop ASUS

Jesteśmy specjalistami w naprawie laptopów marki ASUS. Odpowiednie zaplecze ludzkie i sprzętowe pozwala nam zapewnić fachowy serwis dla każdego modelu i każdej serii laptopa.

 
Chcę zlecić naprawę


Dołącz do grona zadowolonych klientów

[show-testimonials taxonomy=’klienci’ orderby=’rand’ order=’ASC’ layout=’slider’ options=’transition:horizontal,controls:pager,pause:4000,auto:on,columns:1,theme:quotes,info-position:info-above,text-alignment:center,rating:on,charlimitextra: (…),display-image:on,image-size:ttshowcase_small,image-shape:circle,image-effect:none,image-link:on’]


25 listopada 2015
Wybór laptopa multimedialnego to często niełatwe zadanie. Różnorodność konstrukcji, jakie oferują producenci sprzętu, może wprawić w zakłopotanie. Kupując sprzęt, często chcemy od czasu do czasu się…

Read more

16 listopada 2015
Obecnie rynek laptopów oferuje tysiące urządzeń od mobilnych i hybrydowych po kolosalne jednostki nienadające się do łatwego przenoszenia. Producenci dostarczają nie tylko różnorodne konfiguracje, ale umożliwiają wybór…

Read more

8 października 2015
Pierwszy organizowany przez nas turniej 1 vs 1 w grę Counter Strike: Global Offensive został zakończony! Z tego powodu przygotowaliśmy dla Was małe podsumowanie!

Chcesz zlecić naprawę? Skontaktujemy się aby ustalić szczegóły    Chcę naprawić laptopa