Laptopy Acer – profesjonalny serwis w Poznaniu

Szybki oraz skuteczny serwis laptopów AcerLaptopy Acer – fachowy serwis w Poznaniu

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu komputerowego. W ramach proponowanej oferty znajdziecie Państwo szeroki zakres usług, jakie możemy wykonać, aby Państwa laptop działał sprawnie i bez problemu. Specjalizujemy się w naprawie notebooków każdej marki – w tym firmy Acer. W przypadku każdego zlecenia zapewniamy pełen profesjonalizm. Serwis laptopów obejmuje wykonanie szeregu prac, dotyczących różnych awarii oraz problemów, jakie mogą wyniknąć na drodze użytkowania sprzętu komputerowego. Przeprowadzamy między innymi naprawy płyty głównej, wymieniamy systemy BGA, czyścimy układy chłodzenia czy też instalujemy systemy operacyjne.

Aby skorzystać z naszych usług, należy zlecić naprawę na przykład za pośrednictwem dostępnego na stronie formularza. Niezwłocznie otrzymacie Państwo od nas odpowiedź i jeśli będziecie zainteresowani współpracą, wyślemy po Państwa uszkodzony laptop kuriera. Warto zaznaczyć, że pomimo tego iż posiadamy siedzibę w stolicy Wielkopolski – Poznaniu, to obsługujemy klientów na terenie całego kraju. Za każdym razem odbiór oraz odesłanie laptopa są darmowe (podobnie jak diagnoza – nawet w przypadku rezygnacji z usług). Status swojego zamówienia mogą Państwo śledzić na bieżąco za pośrednictwem naszej strony. Gwarantujemy szybki serwis laptopów, a mniejsze usterki naprawiamy od ręki. Na większość realizowanych usług oraz wymienianych części dajemy 12-miesięczną gwarancję.

W celu dokładnego zapoznania się z zakresem realizowanych przez nas zespół usług, zapraszamy do zapoznania się z informacjami dostępnymi na Naprawalaptopów.pl bądź do kontaktu z naszymi doradcami.

Napraw swój laptop Acer

Jesteśmy specjalistami w naprawie laptopów marki Acer. Odpowiednie zaplecze ludzkie i sprzętowe pozwala nam zapewnić fachowy serwis dla każdego modelu i każdej serii laptopa.

 
Chcę zlecić naprawę


Dołącz do grona zadowolonych klientów

[show-testimonials taxonomy=’klienci’ orderby=’rand’ order=’ASC’ layout=’slider’ options=’transition:horizontal,controls:pager,pause:4000,auto:on,columns:1,theme:quotes,info-position:info-above,text-alignment:center,rating:on,charlimitextra: (…),display-image:on,image-size:ttshowcase_small,image-shape:circle,image-effect:none,image-link:on’]


25 listopada 2015
Wybór laptopa multimedialnego to często niełatwe zadanie. Różnorodność konstrukcji, jakie oferują producenci sprzętu, może wprawić w zakłopotanie. Kupując sprzęt, często chcemy od czasu do czasu się…

Read more

16 listopada 2015
Obecnie rynek laptopów oferuje tysiące urządzeń od mobilnych i hybrydowych po kolosalne jednostki nienadające się do łatwego przenoszenia. Producenci dostarczają nie tylko różnorodne konfiguracje, ale umożliwiają wybór…

Read more

8 października 2015
Pierwszy organizowany przez nas turniej 1 vs 1 w grę Counter Strike: Global Offensive został zakończony! Z tego powodu przygotowaliśmy dla Was małe podsumowanie!

Chcesz zlecić naprawę? Skontaktujemy się aby ustalić szczegóły    Chcę naprawić laptopa